Energia kolorów na szkle

Rodzaje Mandali

Każda z moich Mandali jest inna, niepowtarzalna. Stworzona na konkretny temat, konkretną intencję czy problem. Tworząc mandalę dla danej osoby, nie pracuje tylko nad konkretnym zamówionym tematem, ale wczuwam się w energię osoby zamawiającej, dostosowując całość do indywidualnej wibracji. Pozwala to za każdym razem stworzyć zupełnie inną, jedyną i niespotykaną wcześniej mandalę.

Rodzaje Mandali jakie wykonuję:  

- Mandale prosperity - (zwłaszcza Sri Yantra) dla firm i przedsiębiorstw, pomagają rozwijać biznesy i chronić przed konkurencją! Zapewniają sukces i powodzenie w biznesie!

- Mandale partnerskie - nazywane Mandalą miłości. Wzmacniają związki, uczucia. Idealne na prezent dla młodych małżeństw.

- Mandale motywujące - ułatwiają wyznaczenie celów w życiu, pomagają w samorealizacji - wyostrzają intuicję! To swego rodzaju "siła napędowa" organizmu!

- Mandale oczyszczające podświadomość - pozwalają uwolnić negatywne emocje, programy, blokady nagromadzone w poprzednich inkarnacjach! Idealne dla osób chcących pozbyć się lęków!

- Mandale harmonizująco - uspokajające - wskazane po przebytych stresach, chorobach, przeżyciach, wyciszają organizm!

 Mandale oddziaływują na poszczególne czakry w ciele człowieka.

- czakrę bazową - znajduje się ona u nasady kręgosłupa. Jest powiązana z namiętnością i pierwotnymi siłami przetrwania - odpowiada za nią kolor krwistej czerwieni na Mandali

- czakrę pępka - odpowiada za poczucie własnej wartości i wiarę w siebie - kolor pomarańczowy na Mandali

- czakrę splotu słonecznego - symbolizuje samoświadomość oraz niezależność bytu - kolor zółty na Mandali

- czakrę serca - centrum kojarzone z poczuciem odpowiedzialności za siebie samego oraz ze zdolnością do bezinteresownego brania i dawania miłości - kolor zielony na Mandali

- czakrę gardła - szczerość postępowania oraz chęć służenia światu własnym talentem - kolor zielony na Mandali

- czakrę trzeciego oka - umiejscowiona pomiędzy oczami, rządzi intuicją, wyobraźnią i duchową świadomością - kolor jasny błękit na Mandali

- czakrę korony - na wierzchołku głowy symbolizuje nasz związek ze Wszechświatem i z centrum naszej osobowości - kolor fioletowy na Mandali

 Wszelkie zablokowania i ograniczenia w pobieraniu i manifestowaniu się energii życiowej powodują zaburzenia w pracy całego organizmu, co objawia się chorobą, złym samopoczuciem, brakiem energii, lękiem lub zachwianiem równowagi emocjonalnej. Wiedząc, jak powinien działać system czakr, możemy poprzez dobranie odpowiedniej Mandali zdjąć własne blokady i ograniczenia oraz zastosować odpowiednie techniki, aby je wyeliminować.


Kolory na Mandalach, a poszczególne czakry