Mandale na zamówienie - pozytywne wibracje na szkle zapisane

Rodzaje Mandali

Każda z moich Mandali jest inna, niepowtarzalna. Stworzona na konkretny temat, konkretną intencję czy problem. Tworząc mandalę dla danej osoby, nie pracuje tylko nad konkretnym zamówionym tematem, ale wczuwam się w energię osoby zamawiającej, dostosowując całość do indywidualnej wibracji. Pozwala to za każdym razem stworzyć zupełnie inną, jedyną i niespotykaną wcześniej mandalę.

Rodzaje Mandali jakie wykonuję:  

- Mandale prosperity - (zwłaszcza Sri Yantra) dla firm i przedsiębiorstw, pomagają rozwijać biznesy i chronić przed konkurencją! Zapewniają sukces i powodzenie w biznesie!

- Mandale partnerskie - nazywane Mandalą miłości. Wzmacniają związki, uczucia. Idealne na prezent dla młodych małżeństw.

- Mandale motywujące - ułatwiają wyznaczenie celów w życiu, pomagają w samorealizacji - wyostrzają intuicję! To swego rodzaju "siła napędowa" organizmu!

- Mandale oczyszczające podświadomość - pozwalają uwolnić negatywne emocje, programy, blokady nagromadzone w poprzednich inkarnacjach! Idealne dla osób chcących pozbyć się lęków!

- Mandale harmonizująco - uspokajające - wskazane po przebytych stresach, chorobach, przeżyciach, wyciszają organizm!

 Mandale oddziaływują na poszczególne czakry w ciele człowieka.

- czakrę bazową - znajduje się ona u nasady kręgosłupa. Jest powiązana z namiętnością i pierwotnymi siłami przetrwania - odpowiada za nią kolor krwistej czerwieni na Mandali

- czakrę pępka - odpowiada za poczucie własnej wartości i wiarę w siebie - kolor pomarańczowy na Mandali

- czakrę splotu słonecznego - symbolizuje samoświadomość oraz niezależność bytu - kolor zółty na Mandali

- czakrę serca - centrum kojarzone z poczuciem odpowiedzialności za siebie samego oraz ze zdolnością do bezinteresownego brania i dawania miłości - kolor zielony na Mandali

- czakrę gardła - szczerość postępowania oraz chęć służenia światu własnym talentem - kolor zielony na Mandali

- czakrę trzeciego oka - umiejscowiona pomiędzy oczami, rządzi intuicją, wyobraźnią i duchową świadomością - kolor jasny błękit na Mandali

- czakrę korony - na wierzchołku głowy symbolizuje nasz związek ze Wszechświatem i z centrum naszej osobowości - kolor fioletowy na Mandali

 Wszelkie zablokowania i ograniczenia w pobieraniu i manifestowaniu się energii życiowej powodują zaburzenia w pracy całego organizmu, co objawia się chorobą, złym samopoczuciem, brakiem energii, lękiem lub zachwianiem równowagi emocjonalnej. Wiedząc, jak powinien działać system czakr, możemy poprzez dobranie odpowiedniej Mandali zdjąć własne blokady i ograniczenia oraz zastosować odpowiednie techniki, aby je wyeliminować.

Jak doładować się energią Mandali? Jak medytować?

    Mandale są skutecznym narzędziem dającym energię - idealnie sprawdzają się podczas medytacji, pomocnej w odzyskiwaniu wewnetrznej sily i spokoju. Medytacja może trwać od 5 do 15 minut. Warto poświęcić tę niewielką chwilę czasu na Medytację z Mandalą.

Mandale pomagają w praktyce Mindfulness, kierując naszą uwagę na tu i teraz. Podążając świadomie i cyklicznie za obrazem, okręgami danej Mandali pozwalamy naszemu umysłowi „opróżnić” umysł z negatywnych emocji. Pozwala to skupić się na doświadczeniu chwili obecnej, przyjmowaniu i postrzeganiu docierających do nas informacji jasno, bez ładunku emocjonalnego.

    Mandale oddziaływają na najgłębsze pokłady naszej tożsamości. Jeśli uda Nam się do nich dotrzeć, dokonamy wielkich zmian, dzięki którym osiągniemy zdrowie, szczęście oraz życie w harmonii ze światem zewnętrznym. Zmieniając sposób myślenia, możemy zmienić całe swoje życie. Indianie Nawaho, twierdzili, że choroby zaczynają się w Naszej duszy... dlatego poprzez zmianę trybu myślenia, możemy powrócić do dobrego zdrowia! Możemy je odzyskać, ewentualnie utrzymać! Podczas medytacji zacznijmy od pojedynczej zmiany w Naszym życiu, która mogłaby zmniejszyć oznaki choroby, bądź ryzyko jej powrotu. Może to być myśl związana ze zmianą zachowania, akceptacją własnej osoby... Posłużmy się medytacją aby dotrzeć do takiego miejsca w Naszym wnętrzu, w którym panuje spokój i nadzieja, a przede wszystkim zdrowie! Utrwalmy sobie obraz tego miejsca... kojarząc je z kształtami i symboliką Mandali. Pamiętajmy, że dokonując w sobie zmian, wpływamy nie tylko na swoje życie, ale też na życie Naszych bliskich!

Gdzie wieszamy Mandalę? Jak stworzyć nastrój do medytacji?

    Każda Mandala posiada srebrny łańcuszek, ktory umożliwia zawieszenie Mandali na ścianie, najlepiej białej. Mozna ją też powiesić na oknie. Przystępując do medytacji możemy zapalić świeczkę i kadzidełko co stworzy specyficzny, wyjątkowy nastrój. Wskazana jest muzyka relaksacyjna. Ważne, żeby Mandala była dobrze oświetlona i widoczna.


Kolory na Mandalach, a poszczególne czakry