Mandale na zamówienie - pozytywne wibracje na szkle zapisane

Jak zamówić

 Jeśli chcesz abym wykonał dla Ciebie Mandalę wypełnij formularz kontaktowy lub napisz do mnie wiadomość na maila: studio@om-mandala.pl

Szczegóły wykonania Mandali ustalam indywidualnie. Wykonuję m.in. Mandale o średnicy:  30cm, 40 cm, 50 cm, 60 cm. Cena jest uzależniona od średnicy i projektu. Technika malowania na szkle jest bardzo wymagająca. Tafla szyby musi być cały czas w poziomej pozycji co znacznie utrudnia pracę, zwłaszcza przy dużych średnicach. Orientacyjne ceny podane są w formularzu poniżej.

Nigdy nie tworzę dwóch takich samych Mandali. Potrzeby odbiorcy stanowią punkt wyjścia do stworzenia projektu. Każda Mandala wykonywana jest indywidualnie z konkretnym przesłaniem, intencją. Mandala na nowo aranżuje przestrzeń odbiorcy. Zależnie od oczekiwań wypełnia pozytywną energią, wprowadza ład i harmonię, inspiruje.

 Mandale wykonuję według projektu opartego na wiedzy i doświadczeniu. Jestem również otwarty na Twoje sugestie. Mandala wykonana przeze mnie to pomysł na nietuzinkowy, indywidualny, jedyny w swoim rodzaju prezent. Wykonany dla konkretnej osoby z uwzględnieniem jej zamiłowania do poszczególnych kolorów. W dowód wdzięczności, miłości. Z dedykacją i opisem Mandali. Wspólnie ustalimy szczegóły aby bliska Ci osoba poczuła się szczęśliwa i wyjątkowa. Chętnie wykonam Mandalę z unikalnym znakiem graficznym. To może być runa, znak zodiaku, serce, data urodzenia, imię. Znak, napis umieszczę w dowolnym miejscu. Możesz przesłać mi swój własny projekt.

    Na życzenie namaluję Mandalę o innej średnicy.  Mandale malowane są na szkle, przypominają swoim wyglądem witraże. Łańcuszek, pozwala powiesić Mandale na ścianie lub oknie w miejscu, w którym najczęściej przebywamy. Do wykonania Mandali używam wysokiej jakości materiałów. Czas wykonania Mandali to około 7 - 14 dni w zależności od średnicy.   Pokrywam koszt przesyłki na terenie kraju. Mandale wykonuję w oparciu o umowę o dzieło.

Copyright Om-Mandala.pl www.om-mandala.pl

Mandala turkusowa na ukojenie emocji
Mandala w formie kwiatu
Mandale w energii słońca
Zamówienie Mandali poprzez formularz kontaktowy